Millised on maakleritöö eelised?


Maailmas tegutseb aktiivselt üle 6 miljoni kinnisvaramaakleri. Tegemist on hinnangulise suurusjärguga, sest kõikjal ei ole maaklerite töö õigusaktidega reguleeritud, mis tähendab, et neid on keeruline kokku lugeda. Kõige rohkem kinnisvaramaaklereid tegutseb aga mõistagi USAs – üle 2 miljoni maakleri müüb seal aastas üle 5 miljoni maja!

Mis võib peituda maakleriameti populaarsuse taga? Miks nii paljud inimesed valivad just selle töö? Eks neid põhjuseid võib loetlema jäädagi, kuid toome siinkohal välja meie arvates kõige kaalukamad.

 1. Paindlik tööaeg
  Kinnisvaramaaklerina oled sa iseenda aja peremees ja saad kavandada oma päeva nii, et see sobiks just sinu elu ja selle rütmiga. Kui piisavalt hästi planeerid, saad kerge vaevaga rohkem aega sõprade ja perega koosolemiseks ning kindlustad parema töö- ja eraelu tasakaalu. Kokkuvõttes on sul ka rohkem energiat töö tegemiseks. 
 2. Võimalus töötada kontorist väljas
  Kinnisvaramaaklerite töö on väga liikuv ja vaheldusrikas. Käid seal, kus on objektid ja kliendid ning muul ajal saad töötada kus tahes, kasvõi suvel maakodus või miks mitte isegi kusagil reisil olles. Võti peitub taaskord ajaplaneerimises.

 3. Võimalus arendada suhtlemisoskusi
  Töös kinnisvaramaaklerina puutud sa kokku lihtsalt tohutul hulgal erinevate inimestega. Niiet, kui alustades on sinu suhtlemisoskus nii ja naa, siis mida aeg edasi, seda suurepärasemaks sa saadKui sa juba oled väga hea suhtleja, siis kohaned kinnisvaramaailmaga ilmselt silmagi pilgutamata. Lisaks heale ja paindlikule viisile raha teenida, avardub ka sinu sotsiaalne võrgustik ja sellega kaasnevad võimalused. 

 4. Võimalus teenida palju raha
  See, kui palju sa maaklerina teenid, oleneb suuresti sinust endast, sest erinevalt teistest karjäärivalikutest ei ole maakleril sissetulekupiiri. Kui sul on asjakohased teadmised ärimaailmast ja teed oma tööd pühendunult, siis on sul võimalik ka rohkem teenida. Hea on ka see, et sa ei pea närveerides ootama hetke, mil sul on piisavalt põhjendusi palgatõusu küsimiseks – sa lihtsalt pingutad rohkem ja hoolitsed ise enda palgatõusu eest.

 5. Tunnustus ja tänu sinu panuse eest
  Kinnisvaramaaklerina saad sa aidata oma klientidel unistuste kodu leida. See tähendab, et sa saad olla abiks ja toeks nende elu ühel olulisemal ja tihti ka keerulisemal hetkel. Sellest hetkest osasaamine annab sulle kindlasti palju tagasi – nii energia kui kogemuse mõttes.
 6. Sul ei pea olema erialast haridust (võib, aga ei pea)
  Kinnisvaramaakleriks võib saada igaüks, sest alustamiseks ei ole vaja erialast haridust. Loomulikult tuleb sulle kasuks, kui oled vastava hariduse omandanud või koolitusi läbinud – nii saad ühelt poolt teadmisi ja teiselt poolt laiendad oma kontaktide võrgustikku. Põhiline õppimine aga toimub juba kinnisvarabüroosse tööle asudes – nii kolleegidelt, klientidelt kui ka iseenda reaalsest kogemusest.
 7. Kui maakleriks, siis ikka Hemdenisse
  Kinnisvarabüroosid on Eestis omajagu. Siin on nii suuri üle-Eestilise haardega kui ka väiksemaid, nii-öelda kohalikus piirkonnas tegutsejaid. Aga Hemdeni taolist teist ei ole! Esiteks – me oleme hetkel ainsad ja esimesed, kes seadsid fookuse just järelturu kinnisvarale. See tähendab, et me müüme päris kodusid! Kodusid, kuhu saab sisse astuda, mida saab oma silmaga vaadata ja oma käega katsuda.
  Vähemtähtis kui fookus ei ole ka meeskond! See on meil tõeliselt äge! Sõbralikud, hoolivad, siirad ja mis peamine – tõelised oma ala entusiastid! Hemdeni maaklerid lihtsalt panevad asjad sujuma. Punkt.
Kui uus amet, siis maakler! Kui maakler, siis Hemdenis!


Kui eelpool kirjeldatud eelised sind kõnetasid ja mõtled, et tahaksid samuti maaklerina kätt proovida või miks mitte lisa teenida, siis kandideeri kindlasti!

JAH, SOOVIN SAADA MAAKLERIKS

 • Marju Kiisla, Hemdeni büroojuht ja
  kinnisvara järelturu ekspert #1
Loe lisaks

21.09.2023

Mis vahe on üldpinnal ja üldpinnal?

Üldpind, kogupind, suletud brutopind, suletud netopind, eluruumi pind, köetav pind... Mida need terminid tähendavad ja milline neist on see kõige olulisem? Kas üldpind on tingimata see, mille järgi valikuid filtreerida ja piirata?

${___('read_more')}
14.03.2023

11 lihtsat viisi, et oma kinnisvara kiiremini müüa

Inimeste vajadus oma kodu järele ei ole ju tegelikult kuhugi kadunud ja Euribor on varasemaltki kasvuspurte harrastanud… ja siis taas langenud. Tõesti, laenude kallidus tõmbab nõudlust praegu omajagu koomale, kuid sellele vaatamata leidub turul ka ostusoovi ja -võimalusega ringi uudistajaid.  Seega täna võidab (ehk müüb) see, kes toimib arukalt ja teeb müügi hoogustamiseks omalt poolt kõik võimaliku.

${___('read_more')}
03.02.2023

Maakleritel mitte tülitada!

Kinnisvara müügikuulutuste juures näeb sageli lauset „maakleritel palun mitte tülitada“. Sellega annab müüja märku, et ta saab oma kinnisvara müügiga ise hakkama ja ei soovi kellegi abi. Omal jõul müümise peamine eelis on muidugi see, et siis ei pea maaklerile selle töö eest maksma. On siis kinnisvara müümisel maaklerit vaja?

${___('read_more')}

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: