Hemden pidas 1. sünnipäeva


Vaatamata maailma järjestikku raputanud kriisidele ja ühtpidi pikalt kuumana püsinud ent nüüd jahtumise märke näitavatele kinnisvaraturgudele saab Hemdeni tiim esimese tegutsemisaastaga igati rahule jääda. Jah, eks tehinguid võiks ju alati rohkem olla, kuid ka nende kvaliteet on oluline. Ennekõike tähendab kvaliteet, et tehing toimus õiglase hinnaga ning müüja ja ostja (või üürileandja ja üürnik) jäid nii protsessi kui ka tulemusega rahule.

Saame peagi lõppeva aasta kokku võtta nii:
Hemdeni päris esimesel (ametlikul) sünnipäeval kogunes meie avarasse ja inspiratsiooniküllasesse ning ääretult õdusasse kontorisse Tartus, Võru tn 79, omajagu heasoovlikke külalisi.

Suur tänu Familiis Photography hetkede jäädvustamise eest ja Kätlini Maitserännakud imemaitsvate suupistete eest!

Kiika allolevast galeriist meie töökeskkonda ja saa osa ehedatest emotsioonidest.


Loe lisaks

24.11.2022

9 mõjuvat põhjust, miks on mistahes ajahetkel hea kinnisvara osta ja omada

Kinnisvaraturgudel on tajuda teatud jahtumist. See ei tähenda automaatselt hinnalangust. Pigem seda, et tehinguid tehakse vähem, sest justkui oodatakse midagi. Kuid kas ootamine on ikka alati mõistlik? 

${___('read_more')}
23.09.2022

Sügisõhtud õdusaks – milliste nippide abil saavutada kodus maksimaalne hubasus?

Vaatamata üsna pea vilisema hakkavale tuulele ja harjumatult sagedasemale vihmasajule ei pea sügis tingimata kõle olema. Pimedatel sügisõhtutel omandab interjöör meie heaolu kujundajana märksa olulisema rolli. Kuidas siis lisada koju või miks mitte ka kontorisse hubasust, et sügishooajal end mõnusamalt tunda?  

${___('read_more')}
24.05.2022

Millised on maakleritöö eelised?

Mis võib peituda maakleriameti populaarsuse taga? Miks nii paljud inimesed valivad just selle töö? Eks neid põhjuseid võib loetlema jäädagi, kuid toome siinkohal välja meie arvates kõige kaalukamad.

${___('read_more')}

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Jaanika Taru

Büroojuht / Maakler 

E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Võru 79, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: